هدایت به بالای صفحه

اطلاعات فایل

راهنمای دانلود :
شما می توانید فایل مورد نظر خود را در فرمت های متنی، صوتی و تصویری خریداری کنید. کافیست گزینه دریافت فایل را انتخاب کنید و به راحتی فایل خود را دریافت نمایید .

  نام فایل: سابلیمینال پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
  نویسنده: گروه همدلی
 مترجم: 
 نوع فایل: صوتی
  گوینده: 

امتیاز دهید:
(میانگین امتیاز 0 از مجموع 0 رای)

سابلیمینال پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
دانلود رایگان
 درباره محصول : 

پاکسازی ذهن از افکار منفی و مزاحم و مبارزه با افکار منفی ، چگونه افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنیم ؟

آیا برای پاکسازی ذهن از افکار منفی و مزاحم راهکاری میشناسید؟ خیلی از دوستان میپرسند که چگونه افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنیم ؟ و ما در جواب میگوییم مبارزه با افکار منفی نیاز به مداومت و تکرار دارد و فایل های سابلیمینال مسیج کار شما را راحت کرده است چون فقط باید در طول شبانه روز به فایل صوتی گوش دهید فقط همین ! برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.

با نگرش مثبت می توانید شادی ، موفقیت ، سلامت و روابط خوب را به زندگی خود جذب کنید.

زمانی که مثبت باشید از نیروی شگفت انگیزی برای جذب شادی ، موفقیت ، سلامت و روابط خوب برخوردار خواهید بود. به هر آنچه که به داشتن آن امید دارید خواهید رسید. لحظه ای که فکری در وجود ما نفوذ کند ، مغز ما برای عملی کردن آن شروع به فعالیت و اقدام می کند. پس هرچه بیشتر درباره موفقیت فکر کنید ، شانس شما برای رسیدن به پیروزی بیشتر خواهد شد.

مردم دوست دارند با افراد مثبت معاشرت کنند. دقت کردید بعد از شرکت درسمیناری که سخنران آن مثبت است چقدر انگیزه و شور و اشتیاق شما افزایش می یابد؟ احساس می کنید هیچ چیز غیرممکن نیست. این احساس انرژی خاصی ست که آن سخنران الهام بخش به شما انتقال داده است. اگر بتوانید این انرژی را همیشه با خود داشته باشید ، افراد بیشتری علاقه مند به بودن در کنار شما خواهند بود و به همین دلیل ، فرصت های بی نظیر یکی پس از دیگری در مقابل شما پدیدار خواهند شد.

چگونه افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنیم ؟ بجدیدترین روش پاکسازی ذهن از افکار منفی و مزاحم و مبارزه با افکار منفی گوش دادن به این فایل سابلیمینال است!

استفاده از این فایل صوتی به شما کمک می کند تا شما نگرش مثبت را تمرین کنید و آنرا به یک عادت طبیعی تبدیل کنید.  این امر نیاز به برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه دارد چون همه ما در طول شبانه روز با اخبار و حوادث منفی پیرامونمان احاطه شده ایم و ذهنمان را مشغول فکر کردن به این موضوعات کرده ایم.

در این فایل صوتی علاوه بر بکارگیری عبارتهای قدرتمند پنهان، از فرکانس هایی استفاده شده که به شما اجازه میدهد ترس ها و نگرانی هایتان از بین بروند تا بتوانید پذیرای تفکر مثبت، امید، خوشبینی و شادی و لذت باشید.

گوش دادن به این فایل صوتی به شما کمک می کند تا تمام پارازیت ها و صداهای منفی که اطراف شما است را خاموش کنید و تمرکزتان را روی جنبه های مثبت زندگیتان بگذارید. عبارت های قدرتمند پنهان این فایل صوتی، به ذهن ناخودآگاه شما نفوذ کرده و مجموعه ای از باورهای مرتبط با تفکر مثبت را القا می کند.

چگونه افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنیم ؟ بجدیدترین روش پاکسازی ذهن از افکار منفی و مزاحم و مبارزه با افکار منفی گوش دادن به این فایل سابلیمینال است!

این فایل به صورت رایگان  در اختیار شما قرار می گیرد. آن را برای دوستان تان ارسال کنید . کاری از گروه همدلی 

 برای دریافت مقاله های اختصاصی و پربازدید ما ایمیل خود را وارد کنید 

نام ونام خانوادگی :

ایمیل :

شماره همراه :

 توضیحات: 

سابلیمنال =فلاش، پاکسازی ضمیر ناخوداگاه 

 

تمام نتایج ناخواسته گذشته و فعلی را از بین ببرید

 

 

 

 

حفظ نتایج مطلوب گذشته و فعلی

 

 

خلاصی از افکار منفی

 

 

رهایی از احساس افسردگی

 

 

انرژی بدن و ذهن ناخودآگاه خود را با انرژی مثبت شارژ کنید

 

 

تفکر مثبت

 

 

افزایش شایستگی و سپاسگزاری